Vznik kancelárie

Dbáme o vysokú kvalitu služieb a neustále rozširovanie oblastí poskytovaných služieb. Našou prioritou je dôsledná starostlivosť o potreby klientov, pochopenie ich skutočných úmyslov a uskutočnenie najlepšieho možného rozhodnutia. Nebudeme vás zavádzať nesplniteľnými sľubmi.
Sme orientovaní na reálne výsledky.

Prečo my?

Kombinujeme financie a právo. Preto sme iní, ako konkurencia.

Väčšina z nás pochádza z korporátneho prostredia, vďaka čomu je pre nás samozrejmosť rozumieť slovám ako IRR, ROE či EBITDA. Bez problémov sa orientujeme vo finančných výkazoch, účtovníctve a štatistikách. Rozumieme klientom a neničíme biznis nepraktickými riešeniami. Ak to situácia vyžaduje, máme k dispozícii skúsených manažérov s ekonomickým vzdelaním. Vieme, čo klient potrebuje a to je obojstranná výhoda.

Naše hodnoty a špecializácia

Nie sme experti na všetko. Robíme len to, čomu skutočne rozumieme.

Naše hodnoty vyplývajú z uváženého myslenia a rozhodnosti za každých okolností, preto sa neustále vzdelávame vo všetkých kľúčových oblastiach. Našim cieľom je, aby sa každý z nás popri výkone všeobecného práva špecializoval na úzky okruh právnych odvetví, čím nadobúdame širokú rôznorodosť poskytovaných služieb.

Sme skúsení profesionáli v oblasti kúpy podnikov, auditov, konkurzov aj reštrukturalizácii. Rovnako dobre zvládame poľnohospodárske, poistné a IT právo. Chceme, aby klienti vždy dostali plnú pozornosť členov tímu, a aby sa učili oni od nás, nie my od nich!

5 005 895

hodnota riešených prípadov

1 688

úspešných prípadov

895

spokojných klientov

Vyberte si
Oblasť právneho problému
Sektor vášho podnikania

Potrebujete radu?